SINIFLAR

Gymboree Play&Music’te, çocuğunuzun parlak geleceğinin temellerinin atılması için, bütün çocuk yaklaşımı ile sosyal, fiziksel ve zihinsel gelişimi desteklenir. Okul hayatları boyunca kullanacakları becerilerinin ve özgüven duygusunun gelişimi için ikonik sınıflarımız oyun eğitmen ve uzmanları tarafından hazırlanmıştır ve yaratıcı, tecrübeli, coşkulu öğretmenlerle yapılır.


Oyna & Öğren

En popüler sınıfımız! Çocuğunuzun hem bedensel hem de zihinsel gelişimi için oyun bazlı geliştirilen bu program 6 seviyeden oluşur. Çocukların gelişim hedefleri dikkate alınarak titizlikle hazırlanmış bu program yoluyla çocuğunuzun kendi bireysel gelişimini ve algısını geliştirebilirsiniz

DETAYLARI GÖR


MÜZİK

Çocuğunuzun gelişimine şarkılar, danslar, enstrümanlar ve harekete dayalı oyunlar ile katkıda bulunurken müzik sevgisini de destekler. Farklı müzik temalarını çocuklara ritim, melodi, ton ve temponun gücünü göstererek onların fiziksel, sosyal ve zihinsel becerilerini geliştirmeyi hedefler.

DETAYLARI GÖR


SANAT

Çocuğunuzun yaratıcılığını ve kendini ifade etme yeteneğini Gymboree’deki yaparak öğrenme metodu üzerine kurulmuş sanat aktiviteleri ile geliştirin. Boyama, şekil verme, çizim, kolaj, dramatik oyunlarla çocukların artistik yönleri teşvik edilir.

DETAYLARI GÖR


İNGİLİZCE

16 aydan itibaren başlayabilen ve 3 yaşa kadar devam eden, çocukların yabancı dil eğitiminin ve İngilizce öğrenmenin temellerini atan 45 dakikalık derslerde eğlenceli ve interaktif aktiviteler, oyunlar, drama, hikaye zamanı yer alır.

DETAYLARI GÖR


SPOR & FİTNESS

Fiziksel aktivite, bir çocuğun gelişiminde vazgeçilmezdir. Gymboree Sports&Fitness Programı, rekabet içermeyen etkileşimli oyunlardan ve spordan oluşur. Hayatlarının her alanında kullanacakları güç, özgüven, esneklik, ve sosyal becerilerin gelişimi hedeflenir.

DETAYLARI GÖR


GLOBAL ÇOCUKLAR

Bu çok yönlü kültürel yolculukta çocuklar dünyayı evrensel oyunlar, danslar, gelenekler ve aktiviteler aracılığıyla keşfediyorlar. Global Kids çocukların birer dünya vatandaşı olmalarını yaratıcı bir yaklaşımla kültürlerin ziyareti ile sağlıyor.

DETAYLARI GÖR


OKUL ÖNCESİ EĞİTİM

Çocuğunuzu okula ve okul sonrası yaşamına tüm temel becerileri kazandırarak hazırlayan bu program uzmanlar tarafından sosyal, duygusal ve zihinsel gelişim temel alınarak geliştirilmiştir.

DETAYLARI GÖR


YAZ KAMPI

Oynayarak ve eğlenerek öğrenme, Gymboree’de yazın da devam ediyor! 3-6 yaş arası çocukların katılabileceği eğlenceli, interaktif ve sosyal bir yaz kampı.

DETAYLARI GÖR


BABY LAB

Yepyeni ve yenilikçi Baby Lab ile 3-9 ay arası bebekler, anne ve babalarıyla gelişimlerine tanık olacaklar.

DETAYLARI GÖR


PLAY LAB (YAKINDA)

En yeni porgramımız! Play Lab ile oyun bazlı S.T.E.A.M (Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Sanat ve Matematik) yöntemini kullanan program 2-5 yaş arası çocuklar içindir.

DETAYLARI GÖR