Oyna & Öğren

Ataşehir Gymboree’nin en popüler sınıfı! Çocuğunuzun hem bedensel hem de zihinsel gelişimi için oyun bazlı geliştirilen bu program 0-36 ay grubu çocukların gelişim hedefleri dikkate alınarak titizlikle hazırlanmıştır.


MÜZİK

Çocuğunuzun gelişimine şarkılar, danslar, enstrümanlar ve harekete dayalı oyunlar ile katkıda bulunurken müzik sevgisini de destekler. Ataşehir Gymboree’de 3 haftada bir değişen farklı müzik temalarıyla; çocuklara ritim, melodi, ton ve temponun gücünü göstererek onların fiziksel, sosyal ve zihinsel becerilerini geliştirmeyi hedefliyoruz.


SANAT

Çocuğunuzun yaratıcılığını ve kendini ifade etme yeteneğini Gymboree’deki yaparak öğrenme metodu üzerine kurulmuş sanat aktiviteleri ile geliştirin. Boyama, şekil verme, çizim, kolaj, dramatik oyunlarla çocukların artistik yönleri teşvik edilir.


İNGİLİZCE

16 aydan itibaren başlayabilen ve 3 yaşa kadar devam eden, çocukların yabancı dil eğitiminin ve İngilizce öğrenmenin temellerini atan 45 dakikalık derslerde eğlenceli ve interaktif aktiviteler, oyunlar, drama, hikaye zamanı yer alır.


SPOR & FİTNESS

Fiziksel aktivite, bir çocuğun gelişiminde vazgeçilmezdir. Gymboree Sports&Fitness Programı, rekabet içermeyen etkileşimli oyunlardan ve spordan oluşur. Hayatlarının her alanında kullanacakları güç, özgüven, esneklik, ve sosyal becerilerin gelişimi hedeflenir.


GLOBAL KİDS

Bu çok yönlü kültürel yolculukta çocuklar dünyayı evrensel oyunlar, danslar, gelenekler ve aktiviteler aracılığıyla keşfediyorlar. Global Kids çocukların birer dünya vatandaşı olmalarını yaratıcı bir yaklaşımla kültürlerin ziyareti ile sağlıyor.


ANAOKULU PROGRAMI

Çocuğunuzu okula ve okul sonrası yaşamına tüm temel becerileri kazandırarak hazırlayan bu program uzmanlar tarafından sosyal, duygusal ve zihinsel gelişim temel alınarak geliştirilmiştir.


YAZ KAMPI

Oynayarak ve eğlenerek öğrenme, Gymboree’de yazın da devam ediyor! 3-6 yaş arası çocukların katılabileceği eğlenceli, interaktif ve sosyal bir yaz kampı.


BABY LAB

Yepyeni ve yenilikçi Baby Lab ile 3-9 ay arası bebekler, anne ve babalarıyla gelişimlerine tanık olacaklar.


PLAY LAB (YAKINDA)

En yeni porgramımız! Play Lab ile oyun bazlı S.T.E.A.M (Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Sanat ve Matematik) yöntemini kullanan program 2-5 yaş arası çocuklar içindir.