NEDEN GYMBOREE?


Çocuklar İçin Oyun Grubunda Dünya Çapında Lider

Gymboree Play Music olarak biz 40 yıldan fazla bir zamandır 0-5 yaş grubu çocuklar için kendine güven ve yaratıcılık teşvik ediyoruz.40’ı geçen ülkede 550 merkezimiz,bizi dünya çapında çocuk gelişimi programlarında lider kılıyor.Uzmanlar tarafindan hazırlanmış programımız,çocukların yaşlarına uygun aktiviteler yaparak sosyal,bilimsel,fiziksel yeteneklerini oynayarak gelişmeye yardımcı olur. Programlarımız ayrıca,ebeveynlerin çocukların gelişimini anlama ve desteklemesine yardımcı olmak için benzersiz bir yaklaşımla geliştirilmiştir.

Erken Dönem Çocuk Gelişiminde Uzmanız

Sınıflarımızda kullandığımız programlarımız Amerika’daki çocuk gelişimi uzmanı Zero To Three Vakfı ile işbirliği içinde oluşturulmuştur.Bu programlar çocuğunuzun gelişimi için en iyi desteği vermek için titizlikle hazırlanmıştır Sınıflar, her çocuğun beceri ve ilgi alanını kapsayacak biçimde, her ay aralığının gelişim özelliklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Doğumundan 5 yaşına kadar, sizi ve çocuğunuzu bekleyen birçok yenilikle karşılaşacaksınız.

Gymboree Merkezleri Oynamak ve Öğrenmek için Güvenlidir.

Biz çocuklara özgürce oynayabilecekleri güvenli, hareket serbestisi olan ortamlar sunuyoruz.Patentli ekipmanlarımız, Amerika’da 40 yıldır tanınan,saygı değer ve deneyimli oyun ekipmanları tasarımcısı   Jay Beckwith tarafından çocukların ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Ekipmanlarımızın hepsi,ebeveyn ve çocuklar için en iyi kaliteyi sunmak içn özenle tasarlanmıştır.

Tarihimiz

Gymboree 1976’da Joan Barnes tarafından kurulmuştur.Joan Barnes,çocuklar için güvenli,yaşa uygun aktivite sunan,anne ve çocukların beraber oynadıkları bir yer arayıp bulamayınca,her atılımcı insan gibi kendisi bir program yaratıp sundu. Başlangıçtan beri,gururla ebeveyn ve çocuklara ilham vermeye devam ediyoruz.

Üyelerimiz için Muhteşem Fırsatlar sunuyoruz

Gymboree’de size ve çocuğunuza sunabileceğimiz birçok fırsat var.Üye olduğunuzda sadece her hafta olan derslerden yararlanmayacak,aynı zamanda Gymboree’den serbest oyun saatleri,ebeveynler için bilgi dökümanları,indirimler ve daha fazlasını bulabilirsiniz.Üyelerimize tanıdığımız bu fırsatları  mutlaka sorunuz

Sınıfları Görüntüle