KURUMSAL HİZMETLER


Otel Hizmetleri:

Gymboree patentli ve ödüllü ekipmanları ve tecrübeli öğretmenleriyle otellerde brunch ve özel günlerde etkinilik çalışmaları yapmaktadır. Referanslarımız arasında Swissotel ve Conrad bulunmaktadır. Otellerin brunch ve yılbaşi organizasyonları tarafımızca düzenlenmektedir.

Residence ve Site Hizmetleri:

Gymboree nin çocuk gelişimi konusunda tecrübeli ekibi sitelere gelerek grup dersleri vermektedir. 0-6 yaş çocuklara yönelik art,muzik,fitness,spor derslerı verilmektedir Referanslarımız arasında Savoy sitesi bulunmaktadır. Haftada 2 gün Gymboree öğretmenleri ile fitness ve art dersi verilmektedir.

Çocuk Klübü-Kids Club Hizmetleri:

Gymboree otellerin ve sitelerin kidsclub hizmetini sağlamaktadır. Mandarin ve Paramount Otel ve Resortları referanslarımız arasında yer almaktadır.

Etkinlik, Parti ve Eğlence Hizmetleri:

Gymboree Doğumgünü partilerini istediğiniz mekana taşıyor. Yasa uygun ahşap ve şişme ekipmanlar ile dilediğiniz mekana geliyoruz. Doğumgünü, New Year, Halloween ve tüm özel partilerde hizmet veriyoruz.

Anaokulu Program Hizmetleri:

Okullara okul saati içinde veya okul sonrası programı olarak gidiyoruz. Müzik, Oyun, Fitness derslerini uzmanlarca okulunuza gelerek veriyoruz. 

Fuarlar ve Sergiler:

Ulusal ve uluslararası fuar ve organizasyonlarda, ziyaretçilerinizin ve müşterilerinizin çocukları için eğlenceli ve çekici bir atmosfer yaratmak amacıyla öğretmenlerimiz etkinlik ve aktiviteler düzenler. IBS Anne-Bebk-Çocuk Fuarında 2 yıldır destek hizmet vermekteyiz.

Referanslar:

Swiss Otel Conrad Otel Mandarin Oriental Bodrum The Bodrum Reffles İstanbul Otel Savoy Ulus Otel Deneme