GYMBOREE PARENTING CLUB


Gymboree Play&Lear merkezleri, çocuk gelişim programlarında lider olmanın yanı sıra, ebeveynlerin kendi çocuklarının gelişimi konusunda birer uzman olmalarına da yardımcı olmaktadır. Bu amaçla Gymboree P&M, çocuk gelişim uzmanları ve okul öncesi spesiyalistleri ile işbirliği içinde seminerler, workshoplar ve birebir görüşmeler organize etmektedir.

Yeni doğan sorunlarından 2 yaş sendromuna, uyku düzeninden beslenmeye kadar pekçok konuda Gymboree Parenting Club yıllardır anne ve babalara rehberlik yapmaktadır. Birebir görüşmelerde veliler bebek ve çocukları hakkında spesifik konularda danışmanlık yardımı alabilir. Tüm Gymboree öğretmenleri de Parenting Club’ın bir parçası olarak ebeveynlere sürekli geri dönümlerde bulunarak iletişim halindedir.

Parenting Club kimi markalarla kurumsal ortaklık kurarak workshop ve seminerler düzenleyerek ebeveynleri bilgilendirmektedir. Bu marka ortaklıkları ile Gymboree P&L üyeleri dönemsel marka indirimlerinden faydalanabilirler.

Parenting Club, çocuk gelişim konusunda yardımcı kaynaklar da sunmaktadır. “Bütün Çocuk” yaklaşımını benimseyen Gymboree Parenting Club, bu yaklaşımın püf noktalarını üyeleri ile de paylaşmaktadır.