Franchise Bilgisi


Gymboree Play&Music ciddi bir iştir!

Gymboree Play&Music, 40 yılı aşkın süredir dünyanın en güvenilen çocuk gelişim programlarını sunmaktadır.   Merkezi San Francisco / A.B.D.'de bulunan ve geliştirdiği başarılı franchising işletim sistemiyle, 700’ü aşkın noktada hizmet veren Gymboree Play&Music Türkiye'deki ilk merkezini İstanbul'da Şubat 2006'da 4.Levent’te faaliyete geçirmiştir. Türkiye Franchise Sahibi Çağdaş Çocuk Gelişim ve Oyun Merkezi Ltd. Şti.'dir. 

Erenköy(2006), Ankara Gaziosmanpaşa(2008), Yeşilköy(2008), Ataşehir (2009), İstinye(2011), Adana Çukurova(2013), Çekmeköy (2014) açılmıştır. İzmir Karşıyaka(2014), Bahçeşehir(2014) ve Kayseri(2016) subeleri açılmıştır.

İstanbul'un çeşitli bölgelerinde ve diğer şehirlerimizde bayilikler verilmektedir.. Kendi işinizi kurmak için gerekli bilgi donanımına, liderlik ve öz disiplin özelliklerine sahip olduğunuzu düşünüyormusunuz? Yöneticilik ve satış konularında tecrubelimisiniz? Çocuk gelişimine ve eğitimine özel bir ilginiz var mı? Çocuklarla ve ebeveynleriyle vakit geçirmekten hoşlanıyormusunuz? Bir Gymboree merkezinin başarılı olması için sahibinin günlük operasyonlarla bizzat ilgilenmesi ve işin başında durması gerekliliğine inanıyoruz. Tüm bu özelliklere sahipseniz, Franchise Başvuru Formu'nu doldurup bize ulaştırın.

Gelin görüşelim ve Gymboree ailesine sizde katılın!