Oyna & Öğren

En popüler sınıfımız! Çocuğunuzun hem bedensel hem de zihinsel gelişimi için oyun bazlı geliştirilen bu program 6 seviyeden oluşur. Çocukların gelişim hedefleri dikkate alınarak titizlikle hazırlanmış bu program yoluyla çocuğunuzun kendi bireysel gelişimini ve algısını geliştirebilirsiniz

SİZE EN YAKIN SINIFI BULUN

Play & Learn 1

0-6 Ay

Karın üstü aktiviteleri, el feneri oyunu, ilk şarkılar ve daha nicelerini içeren aktivitelerimizle duyusal keşif etkinlikleri uygulanır. Bu etkinliklerle bebeğinizin kendini güvende hissetmesi ve başkalarıyla duygusal bağ oluşturması amaçlanır.Ders sonunda yapılan 'paylaşım zamanı'nda, diğer ebeveynlerle tanışma ve paylaşım fırsatı bulacaksınız.

Play & Learn 4

18-24 Ay

Play & Learn 4

16-24 Ay

Play & Learn 5

24-26 Ay

Play & Learn 6

36-48 Ay

Play & Learn 2

6-10 Ay

Kuvvet kazanma etkinlikleri ile sebep-sonuç ilişkisi kavranır ve yaratma becerileri geliştirilir. Sosyal farkındalık yaratma ve erken beyin gelişimini harekete geçirmek için müzikli ve bebek danslarıyla yapılan eğlenceli aktivitelere katılırsınız. Ebeveyn paylaşım zamanına katılarak bebeğinizin gelişimi hakkında daha fazla bilgi sahibi olacaksınız.

Play & Learn 3

10-16 Ay

Karşılıklı iletişimi keşfedin.Onlar çevrelerindekilerle oynarken siz de onların keşfetme,denge,koordinasyon gibi yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olun,bu oyunlar sayesinde sizlerde onların dünyayla ve ebeveynleriyle nasıl etkileşim ve iletişim içine geçtiğini daha iyi anlıyor olacaksınız.

Play & Learn 4

16-22 Ay

Bu dönemde geldiğinde yürümede ustalaşan çocuğunuz artık iyi bir problem çözücüdür. Motor planlama becerisi gelişmeye başlar.

Play & Learn 5

22-28 Ay

Yaratıcı oyunlarla hayal gücünü genişletirken bu sayede simgesel düşünme yeteneğinin, dil gelişiminin ve sosyal etkileşiminin ilerlemesine destek sağlayın.

Play & Learn 6

28-36 Ay

Bağımsız veya grup halinde oynayarak, fikir alışverişi yapmayı, işbirliği halinde çalışmayı ve iletişim kurma yeteneklerini geliştirirler.